EKO FUN

Medycyna naturalna porady

30.03.2015
Bóle stawów i kręgosłupa

Z wiekiem nasza aktywność maleje, bowiem  aktywność bywa bolesna!
 
Pierwsza myśl jest taka by oszczędzać chrząstki stawowe poprzez ograniczanie ruchu. Tymczasem dwa badania przeprowadzane w latach dziewięćdziesiątych na dużej grupie 90 tys. biegających i chodzących osób (National Runners Health Study oraz National Walkers Health Study) nie potwierdziła tej teorii. Pomimo, że badani pokonywali tygodniowo nawet około 100 km, kondycja ich stawów była znacząco lepsza od średniej statystycznej

Kliknij i czytaj całość >>>

 Fotowoltaika - dochód czy koszt?Sporo się mówi o ekologii bo ona poprawia jakość naszego życia.
Dbałość o zdrowie, codzienną aktywność w formie sportu czy rekreacji, szukanie eko/bio żywności staje się normą. Oświetlenie ledowe, sortowanie odpadów.

Co jeszcze można zrobić dla siebie, dla firmy której jesteście właścicielem, kierownikiem, pracownikiem?

Kreujcie wizerunek firmy przez zakup certyfikowanej zielonej energii elektrycznej, by pochwalić się tym swoim klientom. Oni to docenią i opowiedzą znajomym.

Zainstalujcie panele fotowoltaiczne (słoneczne) by wyzerowały/zmniejszyły wasze firmowe/prywatne rachunki, a nawet za darmo zasiliły wasz hybrydowy/elektryczny samochód (także dostawczy).

Postawcie przed firmą punkt ładowania samochodów hybrydowych/elektrycznych a docenią to wasi nowi klienci, właściciele takich aut.

Rozważcie zakup samochodu elektrycznego, my wam powiemy kiedy to ma sens, kiedy się opłaca i kiedy wasze panele słoneczne zarobią na takie auto.

Kupujcie z nami tani prąd i gaz dla swojej firmy.
Wynajmujcie ledy zamiast je kupować za gotówkę.

Tak więc czy FOTOWOLTAIKA to dochów czy koszt? To inwestycja, która może ci wkładać do kieszeni dodatkowe pieniądze. Jak to się dzieje? Czytaj dalej ...

Zapraszam do kontaktu ekofun@ekofun.pl

czytaj dalej >>>


Aktualności

Strona 1 z 6  > >>

Zapraszamy


ekofun@ekofun.pltel 601 200 393